Наші видання

 

Група компаній  “Експрес Медіа Груп” є видавцем близько 20 газет та журналів найрізноманітнішої тематики. Кожен читач може знайти в наших виданнях щось цікаве для себе.

Видання на суспільно-політичну тематику – “Експрес”, “Блискавка”, “Факт! Життєва правда”, “Post Поступ”. Дізнатися поради лікарів та травознаїв зможете в ж-лі “Добрий лікар”, поради успішного господарювання читайте в газеті “Порадник господаря”. Для жінок – г-та життєвих історії “Моя сповідь” та журнал “Жіночий порадник”.

Понад 100 рецептів щономера потішать гурманів у журналі “Рецепти господині. Секрети смачної кухні”. Людям, що живуть поза межами великих міст, буде цікаво почитати газету “Сільська правда плюс”. Для дітей та їхніх батьків виходить журнал “Зайчик”, а для найвибагливіших читачів – газета “Історія плюс”, що відкриває сторінки історії, якої не вчать у школі, а також “Бузок. Бібліотека українця. Золота колекція” – вдалі україномовні переклади світових та українських класиків і сучасників.

Усі видання "Експрес медіа груп"  реалізують соціально спрямовану, чесну і відповідальну редакційну політику. Свобода поглядів та ідей, плюралізм думок, критичність, неупередженість, об’єктивність висвітлення подій – такі основні цінності сповідує кожен журналіст, що працює в медійній групі.dobryjlikar.com

 

 


poradnykzhinky.com

 

 

 

 

 

Активні видання